KONSULTACJE - SEMESTR letni 2017/2018
Imię i Nazwisko Dzień Godzina Budynek Pokój
Barańska Justyna poniedziałek/
czwartek

8:45-10:15/
8:45-9:30
11:30-12:15
BM 534
Biadasz Andrzej poniedziałek/
piątek
11:35-12:20 BM 527
Białek-Bylka Grażyna środa 17:00-18:30 BM 514
Błaszkiewicz Paulina środa 13:00-14:30 BM 528
Buchwald Tomasz wtorek 11:30-13:00 BM 548
Buczek Adam poniedziałek/
środa
17:15-18:45/
18:30-20:00
BM 542
Chrzumnicka Ewa wtorek/
czwartek
15:00-16:00/
10:00-11:30
BM 545
Czajka Ryszard poniedziałek 9:30-11:00
(ETI, FT)
13:45-14:30
(AiR WE j.ang.)
BM 203
Dewo Wioletta wtorek 8:30-10:00 BM 548
Dudkowiak Alina poniedziałek 10:00-11:30 BM 529
Dychalska Anna BM 510
Elantkowska Magdalena środa 11:45-13:15 BM 539
Fertsch Piotr wtorek
(tyg. nieparzyste)
piątek
(tyg. parzyste)
9:45-11:15 BM 548
Fiksiński Krzysztof BM
Furmann Bogusław wtorek 12:00-13:30 BM 540
Głowacki Przemysław wtorek 11:15-12:45 BM 539
Goc Jacek piątek 13:15-14:45 BM 525
Grzela Tomasz wtorek/
środa
18:30-19:00/
14:00-15:00
BM/
H22
518/
F3A
Helman Marek BM 528
Herman Katarzyna wtorek/
czwartek
10:30-11:15/
10:15-11:00
BM 521
Hermanowicz Michał środa 15:10-16:40 BM 520
Hertmanowski Robert środa 13:30-15:00 BM 546
Jabłońska Joanna poniedziałek 9:00-9:45
11:15-12:00
BM 549
Jankowski Krzysztof BM 518
Jarosz Andrzej wtorek/
środa
16:30-18:00/
14:00-15:30
BM 540
Kamiński Maciej wtorek/
piątek
(tyg. nieparzyste)
11:45-14:00/
11:45-13:00
BM 518
Kasprowicz Dobrosława wtorek 14:00-15:30 BM 507
Kędzierski Kamil wtorek 11:00-12:30 BM 533
Koczorowski Wojciech poniedziałek 15:10-16:40 BM/
H22
519/
F3A
Kotkowiak Michał wtorek 11:15-12:45 BM 527
Łapsa Krzysztof poniedziałek/
środa
13:30-15:00/
11:30-13:00
BM 509
Łukawski Damian poniedziałek 14:30-16:00 BM 528
Maćkowiak Szymon środa 15:30-17:00 BM 536
Makowiecki Jarosław BM 546
Manikowski Henryk BM 513
Martyński Tomasz poniedziałek 15:00-16:30 BM 543
Modlińska Anna BM 547
Nowak Ewelina BM 549
Nowicka Ariadna wtorek/
środa
8:45-9:30/
11:45-12:30
BM 510
Nowicki Marek wtorek 15:20-16:50
18:20-19:50
BM 519
Pawłowski Bartosz
Pers Katarzyna
Piosik Emilia BM 547
Poźniak Artur BM 520
Przychodnia Marta BM 522
Ptak Arkadiusz poniedziałek 10:00-11:30 BM 517
Runka Tomasz środa 11:45-13:15 BM 508
Rytel Karol poniedziałek 9:45-11:15 BM 533
Sierda Emil BM 534
Skibiński Aleksander wtorek/
piątek
13:00-15:00/
16:00-17:00
BM 534
Skonieczny Robert BM 548
Skwarek Ryszard wtorek/
piątek
11:30-13:00 BM 513
Smoczkiewicz Wojciech
Stachera Justyna wtorek/
środa
10:30-11:30/
13:30-15:30
BM 549
Stachowiak Alicja wtorek 9:15-10:45 BM 533
Stefańska Danuta wtorek 15:00-16:30 H22 F7
Suski Marcin piątek 10:15-11:45 BM 538
Susła Bronisław wtorek 13:30-15:00 BM
Szlachetko Kamil
Szary Maciej BM 534
Szawioła Gustaw poniedziałek/
czwartek
14:30-16:00 BM 541
Szybowicz Mirosław poniedziałek 9:45-11:15 BM 506
Uryzaj Dominika wtorek/
czwartek
12:40-13:25/
10:45-11:30
BM 547
Weiss Marek BM 521
Wilman Sebastian poniedziałek
(tyg. nieparzyste)/
wtorek
9:45-11:15/


15:00-16:30
BM 538
Wesołek Tadeusz tel. 504 375320 BM 513
Wolarz Eryk poniedziałek 13:30-15:00 BM 544
Wróbel Danuta czwartek 10:00-11:30 BM 526
Zhezhera Taras środa 10:30-12:00 BM 510