KONSULTACJE - SEMESTR zimowy 2016/2017
Imię i Nazwisko Dzień Godzina Budynek Pokój
Barańska Justyna wtorek 11:45-13:15 BM 537
Biadasz Andrzej środa 8:00-9:30 BM 527
Białek-Bylka Grażyna poniedziałek 16:00-16:45/
st. niestacjonarne
- w trakcie zjazdów
BM 514
Bińczyk Marcelina
BM 548
Błaszkiewicz Paulina BM 528
Buchwald Tomasz wtorek 11:30-13:00 BM 548
Buczek Adam wtorek 11:45-13:15 BM 542
Chrzumnicka Ewa poniedziałek 10:00-11:30 BM 545
Czajka Ryszard poniedziałek 8:15-9:45 BM 203
Dudkowiak Alina czwartek 9:45-11:15 BM 529
Dychalska Anna BM 510
Elantkowska Magdalena czwartek 13:30-15:00 BM 539
Piotr Fertsch czwartek 9:45-11:15 BM 510
Fiksiński Krzysztof poniedziałek 16:50-18:20 BM 221A
Furmann Bogusław środa 11:45-13:15 BM 540
Goc Jacek piątek 11:15-12:45 BM 525
Grzela Tomasz poniedziałek 15:30-17:00 BM 518
Helman Marek BM 528
Herman Katarzyna wtorek 8:00-9:30 BM 521
Hermanowicz Michał czwartek 13:30-15:00 BM 520
Hertmanowski Robert czwartek 9:45-11:15 BM 546
Jabłońska Joanna poniedziałek/
wtorek
9:45-10:30 BM 549
Jankowski Krzysztof
Jarosz Andrzej czwartek 14:00-15:30 BM 540
Kamiński Maciej środa 13:30-15:00 BM 518
Kasprowicz Dobrosława środa 13:30-15:00 BM 507
Kędzierski Kamil poniedziałek 13:30-15:00 BM 533
Koczorowski Wojciech wtorek 11:45-13:15 BM/
H22
519/
p F3A
Kotkowiak Michał środa 10:00-11:30 BM 527
Łapsa Krzysztof środa 10:00-11:30 BM 509
Łukawski Damian piątek 8:15-9:45 BM 528
Maćkowiak Szymon piątek 17:30-18:00 BM 522
Majchrzycki Łukasz BM 522
Makowiecki Jarosław środa 15:30-17:00 BM 546
Manikowski Henryk środa 12:00-13:30 BM 513
Martyński Tomasz poniedziałek 16:00-17:30 BM 543
Modlińska Anna wtorek 13:30-15:00 BM 547
Mykowska Ewa piątek 11:30-13:00 BM 545
Nowak Ewelina czwartek 8:30-9:15/
11:30-12:15
BM 549
Nowicka Ariadna wtorek 13:30-15:00 BM 510
Nowicki Marek środa 18:20-19:50 BM 519
Pawłowski Bartosz
Pers Katarzyna
Pierański Piotr BM 536
Piosik Emilia BM 547
Poźniak Artur wtorek 9:45-11:15 BM 520
Przybył Sylwester BM 537
Ptak Arkadiusz piątek 13:00-14:30 BM 517
Radny Marian wtorek/
czwartek
12:00-13:30 (FT/sem3)/
9:30-11:00 (FT/sem5)
BM 535
Runka Tomasz poniedziałek 13:30-15:00 BM 508
Rytel Karol poniedziałek 11:45-13:15 BM 533
Sierda Emil BM 534
Skibiński Aleksander środa 9:45-11:15 BM 534
Skonieczny Robert BM 548
Skwarek Ryszard wtorek 11:30-13:00 BM 513
Stefańska Danuta wtorek 15:00-17:00 BM/
H22
541/
p F6
Szary Maciej BM 534
Szawioła Gustaw środa 11:45-14:30 BM 541
Szybowicz Mirosław poniedziałek 9:35-11:05 BM 506
Szyperska Izabela poniedziałek 11:30-13:00 BM 533
Uryzaj Dominika wtorek 12:00-13:30 BM 549
Weiss Marek BM 521
Wolarz Eryk poniedziałek 11:30-13:00 BM 544
Wróbel Danuta czwartek 10:00-11:30 BM 526