Data dodania

TWOJA PIERWSZA PRACA W BRANŻY IT

Firma Resymbio działa w branży IT od ponad 7 lat. Specjalizujemy się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania, bezpieczeństwie danych oraz Business Intelligence, obecnie poszukujemy ambitnej osoby do wsparcia naszego zespołu. To idealna szansa dla studentek i studentów politechniki bez doświadczenia, które
chcą rozpocząć swoją karierę w branży IT.

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju w branży IT
  • Praca przy innowacyjnych projektach i z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • Darmowe szkolenia oraz szansa na naukę od doświadczonych programistów
  • Elastyczne godziny pracy dostosowane do harmonogramu studiów, możliwość pracy zdalnej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie zespołu IT w procesie procesie analizy danych
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych i testowaniu aplikacji
  • Udział w procesie projektowania oprogramowania
  • Współpraca z innymi członkami zespołu w celu efektywnej realizacji projektów

Wymagania:

  • Studenci/studentki politechniki
  • Chęć rozwoju w branży IT
  • Umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Pozytywne nastawienie i umiejętność pracy w zespole

Chcesz dołączyć do naszego zespołu, koniecznie przyjdź na spotkanie w czwartek 15 czerwca o godz. 16:40 (sala 19 BM) lub w piątek 16 czerwca o godz. 10:30 (sala 19 BM). Jeśli nie możesz przyjść wyślij nam swoje CV na maila: rekrutacja@resymbio.com

res

PL